KONST / Litografier / Färglitografi 13725315
nr 1372 5315
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, bladets mått: 55x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:34:38
500 kr
600 kr
900 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd